BIM - Building Information Modelling, pomáhá při plánování, projektování, výstavbě, provozu a údržbě stavebních objektů, spojené s rychlou výměnou dat mezi zúčastněnými subjekty.

V dnešní době se BIM stává mezi investory mimořádně populárním díky výhodám během všech fází výstavby, jako je sekundární návratnost investic, úspora času a peněz.

Počet stavebních projektů po celém světě roste a zvyšuje se povědomí o BIM a souvisejících výhodách. Stále se zlepšující datová komunikace a koordinace mezi zúčastněnými stranami ve spojení se zlepšenou produktivitou projekční činnosti jak v přípravné, tak v realizační fázi poskytuje uživatelům BIM časovou a finanční výhodu. Využitelnost BIM ovšem brzdí vysoké náklady na software a omezený počet odborníků.

Naše zkušenosti s BIM jsou od prvotních návrhů až po dokončení realizace Projektu. Důležité při rozhodování o využití BIM během výstavbového projektu je uvědomění si potřeby BIM pro jednotlivé subjekty. A za druhé potřeba BIM po dokončení stavby díla pro facility management budovy.

Jsme spolehlivým partnerem pro naše klienty